O hali
 
Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie jest największym i najnowocześniejszym obiektem tego typu na Pomorzu Środkowym. Jej budowa wraz z wyposażeniem kosztowała ponad 40 milionów złotych.
 
Obiekt przeznaczony jest do różnego rodzaju imprez sportowych, koncertów, konferencji targów czy wystaw. Oprócz areny głównej na parterze znajduje się profesjonalna reżyserka telewizyjna, a ponadto magazyn sportowy, sala do tenisa stołowego, sala bilardowa, punkt gastronomiczny. Na pierwszym piętrze znajdziemy natomiast: siłownię, salę do odnowy biologicznej, salę fitness oraz małą salę ćwiczeń. Drugie piętro to przede wszystkim pomieszczenia biurowe, ale również duża sala konferencyjna. Obiekt jest całkowicie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jej niewątpliwy atut to położenie przy głównej drodze wyjazdowej w kierunku Gdańska. Zarządcą hali jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie.
 
 
 
Oferta współpracy
 
Szanowni Państwo
Chcielibyśmy przestawić i jednocześnie zachęcić do skorzystania z naszej oferty sprzedaży biletów na widowiska i imprezy odbywające się niezależnie od jego miejsca, za pomocą systemu sprzedaży biletów on-line, jak również sprzedaży stacjonarnej w Kasach Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Dzięki naszej ofercie zyskują Państwo okazję do wygodnej metody sprzedania biletów na wszystkie imprezy jakie zostaną zorganizowane w naszym kraju. Nasz system jest w pełni przygotowany do obsługi klientów. 
 
Dzięki możliwości jaką oferujemy zainteresowani kupnem biletów na dane wydarzenie mogą:
       ·kupić bilet nie wychodząc z domu i tym samym ominąć kolejki
       ·zaoszczędzić czas i pieniądze na dojazd
 
Informujemy o możliwości współpracy w zakresie sprzedaży Państwa biletów wstępu na imprezy organizowane na innych obiektach z Koszalina i okolic. 
 
Oferta współpracy obejmuje m.i.:
sprzedaż biletów przez sklep www.bilety.koszalin.pl.
sprzedaż stacjonarna w kasach Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie
reklama na stronie www.hala.koszalin.pl
reklama na stronie www.bilety.koszalin.pl,
reklama na stronie www.bilety.hala.koszalin.pl 
możliwość reklamy Państwa wydarzeń na imprezach odbywających się na Hali
 
 
 
Oferujemy korzystne ceny i wysoką jakość usług. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
 
 

 Poniżej przedstawiamy przykładowe umiejscowienie reklam na stronie i biletach.

Kalendarz wydarzeń

wrzesień 2019
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6


Najnowsze galerie